"Przysięga" odcinek 183. Reyhan stawia sie Cemre! Emir grozi byłęj żonie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 183. odcinku "Przysięgi" Cemre kolejny raz grozi Reyhan, jednak ta stawia się rywalce. Emir jest wściekły i grozi byłej żonie. Sprawdź, co się wydarzy w 183. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 183., w poniedziałek, 1.06.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) znalazła w swojej torebce anonimowy liścik ostrzegający ją przed pozostawieniem Hikmeta (Berkant Müftüler) i postanowiła wrócić do rezydencji ku niezadowoleniu Cemre (Ceyda Olgune) i Cavidan (Gül Arcan).

Reyhan zostaje w rezydencji! Co ją powstrzymało przed odejściem? Narin i Kemal trafiają do szpitalaZobacz więcej

W 183. odcinku serialu "Przysięga" Cemre atakuje kolejny raz Reyhan, jednak była żona Emira stawia się jej. Reyhan wyjmuje telefon z wstukanym numerem alarmowym i mówi Cemre, żeby zadzwoniła na policję skoro tak kocha Emira (Gökberk Demirci). Cerme wyrywa jej telefon i kasuje połączenie. Reyhan mówi do rywalki, że cokolwiek nie zrobi Emir i tak o niej nie zapomni, a ona o nim. Całej kłótni przysłuchuje się Emir. Mężczyzna wścieka się, kiedy słyszy, że Reyhan jest tak pewna jego uczuć.

Wściekły mężczyzna idzie do swojego gabinetu i każe Nigar przyprowadzić tam Reyhan. Była żona pojawia się w gabinecie, a rozjuszony mężczyzna mówi do niej podniesionym głosem. Emir informuje ją, że może zostać w rezydencji przez wzgląd na wujka, ale teraz pozna Emira, jakiego wcześniej nie znała i każdego dnia będzie żałować, że tu wróciła.

Kemal wychodzi ze szpitala. Narin pomaga Masal oswoić się z nową sytuacją. Kemal opowiada Narin o Talazie.

Özge Yağız zagra u boku Buraka Özçivita! Jak wypadnie w produkcji kostiumowej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Józek (gość)

    Widze w tym oszustwo

    31.05.2020 10:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×