"Przysięga" odcinek 185. Cavidan pali pamiątki po małżeństwie Reyhan i Emira. Jak zareaguje jej syn? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir uprzykrza życie Reyhan traktując ją jak służącą. W 185. odcinku "Przysięgi" Cavidan postanowi spalić wszystkie pamiątki po małżeństwie jej syna. Jak na to zareaguje Emir? Sprawdź, co się wydarzy w 185. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 185. w środę, 3.06.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) traktuje Reyhan (Özge Yagiz) jak służącą. Kiedy na jego polecenie sprzątała gabinet, znalazła zdjęcie ślubne i wspomnienia powróciły. Nie zauważyła, że do gabinetu wszedł Emir.

Reyhan dowie się prawdy od Nigar? Talaz zostaje aresztowany! Zobacz więcej

W 185. odcinku serialu "Przysięga" Emir w złości każe Reyhan pozbyć się wszystkich pamiątek po ich małżeństwie. Kiedy dziewczyna zabiera je w pudełku do kuchni, Cavidan (Gül Arcan) je przejmuje i wysypuje w ogrodzie. Postanawia je spalić. Reyhan udaje się uratować tylko jeden skrawek zdjęcia. Wieczorem, Emir na widok spalonych pamiątek wpada w szał. Jest przekonany, że to Reyhan właśnie w taki sposób wypełniła jego polecenie.

Reyhan zaczyna podejrzewać, że Nigar wie, kto przyczynił się do stanu, w którym znajduje się Hikmet (Berkant Müftüler). Sama zaczyna domyślać się, że w sprawę zamieszana jest Cavidan. Postanawia poznać prawdę. Narin (Yagmur Shahbazova) czyta z Kemalem (Can Verel) wiersze. Kemal jest pod jej urokiem.

Özge Yağız zagra u boku Buraka Özçivita! Jak wypadnie w produkcji kostiumowej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×