"Przysięga" odcinek 189. Cavidan wpada w panikę. Emir przestanie krzywdzić Reyhan? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir stanął w obronie Reyhan, ale wciąż jest na nią wściekły. W 189. odcinku "Przysięgi" porozmawia o tym z ciotką Hatice. Reyhan wysłała do Cavidan sms w sprawie wypadku Hikmeta. Sprawdź, co się wydarzy w 189. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 189. we wtorek, 9.06.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) i Cemre (Ceyda Olgune) traktowały przy gościach Reyhan (Özge Yagiz) jak służącą. Kiedy zobaczył to Emir (Gökberk Demirci), wpadł w szał i wstawił się za żoną. Później Reyhan wysłała sms do Cavidan, w którym zasugerowała, że wie, co zrobiła Hikmetowi (Berkant Müftüler).

Emir staje w obronie Reyhan! Cavidan dostaje sms od szantażysty Zobacz więcej

W 189. odcinku serialu "Przysięga" Cavidan wpada w panikę. Wcześniej podejrzewała, że ktoś widział, jak uderzyła Hikmeta, ale teraz jest już tego pewna. Wie, że musi zapłacić szantażyście. Emir rozmawia ze swoją matką chrzestną o Reyhan. Kobieta wyjaśnia mu, że nie powinien maltretować byłej żony, bo tak, jak Reyhan nie jest już jego żoną, tak i nie jest poddaną. Emir stwierdza, że Reyhan nic dla niego nie znaczy.

Kemal (Can Verel) szuka rozwiązania na wspólne życie z Narin (Yagmur Shahbazova). Wynajmuje mieszkanie w pobliżu i musi dać Narin klucze. Reyhan czeka w umówionym przez sms miejscu. Ma nadzieję, że Cavidan nie przyjdzie i to oznaczałoby, że jest niewinna. Matka Emira pojawia się jednak z torbą pełną pieniędzy. Nagle, za chowającą się Reyhan zjawia się Emir. Mężczyzna przeprasza za to, jak ją traktował i stwierdza, że to już się nie powtórzy, bo od tej pory Reyhan będzie dla niego tylko krewną jego ojca.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jowisz (gość)

  To nie matka chrzestna tylko mamka.

  09.06.2020 15:35
 • Fela (gość)

  Też mnie ta matka chrzestna rozbawiła:) ciekawe czy byli u komunii: ))

  09.06.2020 10:36
 • Anka (gość)

  Od kiedy to muzułmanie mają matki chrzestne? Zastanówcie się czasem nad tym co piszecie

  08.06.2020 20:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×