"Przysięga" odcinek 191. Cavidan wyrzuca Nigar z pracy! Służąca wyjawia, że wie, co matka Emira zrobiła mężowi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cavidan dostaje SMS-y od kogoś, kto wie, co zrobiła Hikmetowi. W 191. odcinku "Przysięgi" po tym, jak zwolni Nigar z pracy dowie się, kto widział, jak uderza męża w głowę. Sprawdź, co się wydarzy w 191. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 191. w piątek, 12.06.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) wie już na pewno, że ktoś widział, co zrobiła Hikmetowi (Berkant Müftüler). Początkowo SMS-y z żądaniem pieniędzy za milczenie wysyłała jej domyślająca się wszystkiego Reyhan (Özge Yagiz). Później telefon przejęła Nigar, która była na miejscu zdarzenia.

Ostra kłótnia Kemala i Narin. Yonca nawiązuje współpracę z Talazem! Zobacz więcej

W 191. odcinku serialu "Przysięga" Cavidan wpada na Nigar, która upuszcza talerze. Wściekła matka Emira (Gökberk Demirci) wyrzuca służącą pracy. Ona jednak oznajmia, że nie może zostać zwolniona, bo wie, co się wydarzyło.

Narin (Yagmur Shahbazova) w ostatniej chwili decyduje się jechać na wycieczkę. Kemal (Can Verel) jest pod wrażeniem więzi jaką Narin zbudowała z Masal (Cansın Mina Gür). Emir zaprasza Reyhan, by usiadła z nim do stołu. Dla Cevidan to idealny pretekst, by po raz kolejny zaatakować byłą synową. Mówi jej przykre rzeczy i podsuwa miskę z karmą dla psów. Zrozpaczona i upokorzona Reyhan dzwoni do Narin. Przyjaciółka radzi jej, by poszukała pracy.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Beata (gość)

    U WAS W DOMU A SZCZEGÓLNIE W PRACY NIE MA INTRYG.

    11.06.2020 21:46
  • Jola (gość)

    Chciałbym dać nauczkę tej starej Wiedzmie

    11.06.2020 20:58
  • Klara (gość)

    Witam przypadkowo trafiłam tu, ale film nudny chodzi o ciągłe wracanie do przesłosci (ale pokazana żeczywistość traktiwanie kobiety, to jest do dnia dzisiejszegi) kobieta są naprawde upokażane tam to zacofanie i Norma (a ile tak traktowanych kobiet jest miedzy nami zastanówcie się ) I pierś do Gór pozdrawiam

    11.06.2020 15:54
  • Magda (gość)

    Fajny film z podtekstem źyciowym ktoś kto go nie rozumie będzie się Nie podobał .

    11.06.2020 15:30
  • ALICJA (gość)

    JESLI NIE PODOBA SIE TO NIE OGLADAJCIE A MOZE KTOS Z WAS WYMYSLI COS LEPSZEGO

    11.06.2020 13:44
  • nelka (gość)

    EJ HEJTERKI NIE PODOBA WAM SIE SERIAL BRAC PILOT W LAPY I NA TVN24 OGLADAC RUSSIA TODAY , WSTYDZCIE SIE

    11.06.2020 09:41
  • Autentyk (gość)

    Ciągłeintrygi podsłuchiwanie brak szczerości fałsz i obłuda rzekomo dla dobra innych...jakie tobliskie w naszych stosunkach międzyludzkich w pracy w rodzinie wsród nawet pseudo przyjaciól

    10.06.2020 23:58
  • Sj (gość)

    Flaki z olejem beznadzieja!

    10.06.2020 22:57
  • Www (gość)

    Na to poszło 2 miliardy

    10.06.2020 22:20
  • jagoda (gość)

    Masakra udusila bym ta stata wiedzę.

    10.06.2020 21:58
  • Piekny film inna kultura ale może nas czegoś nauczyć (gość)

    Ciekawy

    10.06.2020 21:33
  • Joanna (gość)

    Fajny film ,ale te ciągłe wspominania i gadanie do siebie już bardzo męczą .

    10.06.2020 18:49
  • Teresa (gość)

    Kiedy to wszystko się skończy ?! Głupie gadanie do samych siebie !

    10.06.2020 16:33
  • Joe (gość)

    Ten scenariusz to jakaś beznadzieja.Scenarzysta niech lepiej zmieni pracę.

    10.06.2020 16:29