"Przysięga" odcinek 193. Cemre śledzi Reyhan i dowiaduje się, gdzie pracuje. Narin i Kemal gubią się w lesie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan znalazła pracę i będzie sprzątać domy. W 193. odcinku "Przysięgi" Cemre postanowi śledzić byłą żonę Emira i dowiedzieć się, czym się zajmuje. Sprawdź, co się wydarzy w 193. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 193. we wtorek, 16.06.2020 o godz. 15:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) znalazła pracę jako sprzątaczka. Kiedy rozmawiała ze swoim pracodawcą zobaczyła ją Cemre (Ceyda Olgune). Cavidan (Gül Arcan) dała Nigar pieniądze, aby milczała w sprawie tego, co widziała w dniu wypadku Hikmeta (Berkant Müftüler).

Reyhan dostaje pracę jako sprzątaczka. Cavidan daje Nigar pieniądze w zamian za milczenieZobacz więcej

W 193. odcinku serialu "Przysięga" Masal (Cansın Mina Gür) jedzie na wycieczkę z kolegami i ich rodzicami. Narin (Yagmur Shahbazova) i Kemal (Can Verel) pomagają jej w zabawie, ale podczas poszukiwań skarbów w lesie, gubią się na kilka godzin. Reyhan mówi Emirowi (Gökberk Demirci) o rozmowie kwalifikacyjnej, ale on nie chce znać szczegółów. Dziewczyna zaczyna nową pracę. Cemre ją śledzi, bo jest ciekawa, co robi.

Widząc myjącą okna w cudzym domu Reyhan, Cemre nagrywa telefonem film. Ma zamiar przekazać go mediom. Cavidan nie umie się zachować przy Nigar. Nie chce od niej nawet kawy.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×