"Przysięga" odcinek 196. Emir znajduje nieprzytomną Reyhan i zabiera ją do szpitala. Co jej jest? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir odnalazł miejsce, w którym pracuje Reyhan. W 196. odcinku "Przysięgi" zobaczy nieprzytomną Reyhan na podłodze. Co się stało? Sprawdź, co się wydarzy w 196. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 196. w piątek, 19.06.2020 o godz. 15:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) nie rozumie, dlaczego Reyhan (Özge Yagiz) postanowiła znaleźć pracę. Postanowił odszukać miejsce, w którym jego była żona pracuje. Suheyla zabrała Cemre (Ceyda Olgune) pieniądze i samochód.

Suheyla znajduje płytę, którą Cemre szantażowała Reyhan. Powstrzyma córkę?Zobacz więcej

W 196. odcinku serialu "Przysięga" Emir znajduje nieprzytomną Reyhan. Narin (Yagmur Shahbazova) źle interpretuje zamiary Kemala (Can Verel). Jest przekonana, że Kemal chce, aby odeszła. Cemre opowiada Cavidan (Gül Arcan) o kłopotach z matką. Cavidan przekonuje ją, że Suheyla nie może jej mówić, co ma robić.

Lekarz informuje Reyhan, że ma anemię, bo nieprawidłowo się odżywia. Emir okłamuje matkę i zostaje w szpitalu, by czuwać przy Reyhan. Ma do niej pretensje, że o siebie nie dba. Suheyla dowiaduje się od Yoncy, gdzie jest Cemre. Talaz znowu dzwoni do Cavidan. Po wyjściu ze szpitala Emir zabiera Reyhan na promenadę.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×