"Przysięga" odcinek 197. Suheyla chce powiedzieć o wszystkim Emirowi i Reyhan. Zostaje potrącona przez samochód! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan rozpoczęła pracę jako pokojówka, a kiedy Emir się o tym dowiedział, wpadł w szał. W 197. odcinku "Przysięgi" mama Cemre odkryje jej niecne występki. Sprawdź, co się wydarzy w 197. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 197. w poniedziałek, 22.06.2020 o godz. 15:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Suheyla domyśliła się, że to Cemre (Ceyda Olgune) zatruwa życie Reyhan (Özge Yagiz). Zabrała jej samochód i pieniądze, a na dodatek zobaczyła, co jest na spreparowanym nagraniu, którym Cemre szantażowała Reyhan.

Emir znajduje nieprzytomną Reyhan i zabiera ją do szpitala. Co jej jest?Zobacz więcej

W 197. odcinku serialu "Przysięga" Suheyla jest w szoku po tym, co zobaczyła na nagraniu. Ma do siebie żal o to, że nie pomogła swojej córce, gdy była na to pora. Oskarża Cavidan (Gül Arcan) o to, że zniszczyła życie Cemre i zrobiła z niej kryminalistkę. Postanawia powiedzieć o tym Emirowi (Gökberk Demirci) i Reyhan. Cavidan namawia Cemre na ucieczkę z kraju.

Kemal (Can Verel) chce wyjaśnić wszystko Narin (Yagmur Shahbazova), ale kobieta nie ma już ochoty z nim rozmawiać i postanawia odejść. Suheyla przyjeżdża na wybrzeże, gdzie są Reyhan i Emir. Cemre do niej dzwoni, ale matka odrzuca połączenie. Dochodzi do wypadku. Przejęta Suheyla nie zauważa jadącego wprost na nią samochodu. Cemre zaczyna rozumieć, że Cavidan ją wykorzystuje.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • bou (gość)

    hwoam

    21.06.2020 16:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×