"Przysięga" odcinek 198. Cemre jest w rozsypce. Emir zdobywa płytę z nagraniem. Odda się w ręce policji? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan rozpoczęła pracę jako pokojówka, a kiedy Emir się o tym dowiedział, wpadł w szał. W 198. odcinku "Przysięgi" mama Cemre odkryje jej niecne występki. Sprawdź, co się wydarzy w 198. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 198. we wtorek, 23.06.2020 o godz. 15:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Suheyla postanowiła wyjawić Emirowi (Gökberk Demirci) i Reyhan (Özge Yagiz) prawdę o tym, co zrobiła Cemre (Ceyda Olgune). Niestety, na chwilę przed ich spotkaniem, Suheyla została potrącona przez samochód i zmarła.

Suheyla chce powiedzieć o wszystkim Emirowi i Reyhan. Dochodzi do wypadku!Zobacz więcej

W 198. odcinku serialu "Przysięga" po śmierci Suheyli wszyscy wciąż nie mogą się otrząsnąć. Cemre jest w rozsypce. Zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że Cavidan (Gül Arcan) ją wykorzystywała. Emir postanawia zobaczyć nagranie, o którym Suheyla powiedziała mu przed śmiercią. Domyśla się, że ma je Cemre. Reyhan boi się, że kiedy Emir pozna prawdę, odda się w ręce policji.

Cavidan dzwoni do Cemre. Jest wściekła, że dziewczyna nie jest już po jej stronie. Cemre grozi, że powie Emirowi prawdę. Przysięga, że pomści śmierć matki. Narin (Yagmur Shahbazova) postanawia się wyprowadzić. Emir w końcu zdobywa nagranie i już wie, że to ono miało związek z jego rozwodem z Reyhan.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×