"Przysięga" odcinek 199. Emir domaga się, aby Reyhan powiedziała mu prawdę. Co z nagraniem na płycie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir wszedł w posiadanie płyty, na której jest spreparowane nagranie. W 199. odcinku "Przysięgi" mężczyzna będzie żądał od Reyhan wyjaśnień. Sprawdź, co się wydarzy w 199. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 199. w środę, 24.06.2020 o godz. 15:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Potrącona przez samochód Suheyla zmarła. Cemre (Ceyda Olgune) jest w rozsypce, zaczyna dostrzegać, że Cavidan (Gül Arcan) ją wykorzystywała. Z kolei Emir (Gökberk Demirci) zdobył nagranie, którym Cemre szantażowała Reyhan (Özge Yagiz). Postanowił zobaczyć, co jest na płycie.

Cemre jest w rozsypce. Emir zdobywa płytę z nagraniem. Odda się w ręce policji?Zobacz więcej

W 199. odcinku serialu "Przysięga" Rehyan jest przekonana, że Emir obejrzał feralne nagranie. Narin (Yagmur Shahbazova) cuci oszołomionego Kemala (Can Verel). Z powodu zawrotów głowy, Kemal zostaje na noc u Narin. Emir prosi Reyhan o rozmowę i pyta o tajemniczą płytę CD. Okazuje się, że nie zobaczył, co się na niej znajduje, bo płyta jest zarysowana. Nie wie, że to sprawka Cavidan, która wykorzystała chwilę zamieszania, gdy Hikmet (Berkant Müftüler) się zakrztusił i porysowała płytę pierścionkiem.

Emir mówi Reyhan, że chce walczyć, jeśli jest szansa na to, aby ich dawne życie wróciło. Prosi, aby powiedziała mu prawdę, dlaczego postanowiła się rozwieść. Sefer zabiera płytę z nagraniem do firmy. Cemre żąda od Talaza, żeby skontaktował ją z Cavidan. Reyhan dostaje od pośrednika nowe zlecenie. Yonca przekazuje Talazowi informacje na temat Kemala.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ela (gość)

    SUPER FILM

    26.06.2020 11:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×