"Przysięga" odcinek 2. Hikmet sprowadza Reyhan do rezydencji i mówi wszystkim o swoich planach [STRESZCZENIE ODCINKA]

Himket postanowił doprowadzić do tego, aby jego syn ustatkował się. Chce ożenić go z Reyhan. W 2. odcinku serialu "Przysięga" mężczyzna sprowadzi córkę swojej przybranej siostry do rezydencji. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 2. w środę, 4.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Hikmet (Berkant Müftüler) jest śmiertelnie chory i chce, aby jego syn Emir (Gökberk Demirci) ustatkował się. W tym celu udał się do córki swojej przybranej siostry, która niedawno zmarła - Reyhan (Özge Yağız) i poprosił, aby wyszła za Emira.

Himket chce doprowadzić do ślubu Emira. Postanawia odwiedzić ReyhanZobacz więcej

W 2. odcinku "Przysięga" Reyhan nie jest zachwycona propozycją wuja Hikmeta, ale zgadza się na ślub z jego synem ze względu na stan zdrowia Hikmeta. Rodzina wuja nie przyjmuje jej jak gościa, tylko jak służącą. Między Cavidan (Gül Arcan) a Reyhan dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań.

Kemal (Can Verel) zwalnia kolejną nianię Masal (Cansın Mina Gür). Cavidan postanawia wydać syna za jego przyjaciółkę. Cemre (Ceyda Olguner) kocha się w Emirze od lat, ale bez wzajemności. W końcu, podczas kolacji wszyscy poznają zamiary Hikmeta. Emir i jego matka są przeciwni ślubowi z Reyhan, której nie znają.

Poznaj bohaterów nowego tureckiego serialu. Kto jest kim w "Yemin"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×