"Przysięga" odcinek 20. Emir jest przekonany, że Reyhan flirtuje z Vuralem! Cemre postawi na swoim? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cemre i Cavidan knują nową intrygę. Chcą uśpić czujność Reyhan. W 20. odcinku serialu "Przysięga" Emir będzie zazdrosny o Reyhan, widząc ją z innym mężczyzną. Sprawdź, co wydarzy się w 20. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 20. we wtorek, 1.10.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) zawarła pakt z Cavidan (Gül Arcan) i próbuje zrobić wszystko, aby Emir (Gökberk Demirci) znienawidził Reyhan (Özge Yağız). Kemal (Can Verel) zauważył w końcu, że dzięki Leyli (Munise Özlem Öztürk) Masal (Cansın Mina Gür) zaczyna odzyskiwać radość życia.

Emir zazdrosny o Reyhan! Oskarży ją o zdradę?!Zobacz więcej

W 20. odcinku "Przysięga" Cemre udało się stworzyć fałszywą korespondencję w internetowym komunikatorze, która ma oczernić Reyhan. Napisała do Vurala jako Reyhan, że nienawidzi Emira i jego matki. On z kolei odpisał, żeby wytrzymała jeszcze trochę, bo wkrótce będą razem. Suna (Sıla Türkoğlu) bardzo przeżywa karę wymierzoną przez matkę. Kemal nalega, by Leyla wprowadziła się do jego domu. Oferuje jej wyższe wynagrodzenie i ubezpieczenie. Dziewczyna robi wszystko, by tego uniknąć.

Kurier dostarcza Reyhan piękny prezent od męża. Emir, czekając na żonę, czyta korespondencję w komputerze. Vural z czułością zwraca się do Reyhan, zapewnia, że na nią czeka i chce, aby jak najszybciej byli razem. Wściekły wychodzi z domu. Talaz jest coraz bliżej realizacji swojego planu.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×