"Przysięga" odcinek 200. Emir zastawia na Reyhan pułapkę. Talaz znęca się nad Cemre [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir nie mógł obejrzeć nagrania z płyty, ale chce dowiedzieć się od Reyhan, jaka jest prawda. W 200. odcinku "Przysięgi" mężczyzna postanowi zastawić na Reyhann pułapkę. Sprawdź, co się wydarzy w 200. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 200. w czwartek, 25.06.2020 o godz. 15:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Po śmierci matki Cemre (Ceyda Olgune) postanowiła zemścić się na Cavidan (Gül Arcan) ją wykorzystywała. Została jednak porwana przez Talaza. Emir (Gökberk Demirci) nie obejrzał nagrania, bo płyta została zarysowana przez jego matkę. Domaga się od Reyhan (Özge Yagiz), aby w końcu powiedziała mu prawdę.

Emir domaga się, aby Reyhan powiedziała mu prawdę. Co z nagraniem na płycie? Zobacz więcej

W 200. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan idzie do nowej pracy. Oya (Gözde Gündüzlü) chce pomóc Kemalowi (Can Verel) naprawić relacje z Narin (Yagmur Shahbazova). Cemre przez telefon robi wymówki Cavidan i grozi zemstą. Nigar ukrywa w starym piecyku pieniądze, które dostała od Cavidan. Korzysta z nich i kupuje sobie drogie rzeczy. Sefer mówi jej, że w starych rzeczach znalazł pudełko i sprzedał je za 160 lir.

Kemal prosi Narin, żeby została w jego domu. Emir znajduje sposób, by zostać sam na sam z Reyhan. Dostaje od agencji namiary na dom, w którym ma sprzątać Reyhan. Kiedy dziewczyna tam wchodzi, widzi swojego męża. Emir oświadcza, że żadne z nich nie wyjdzie, dopóki szczerze ze sobą nie porozmawiają. Cemre prowokuje Talaza. Mężczyzna wścieka się i zaczyna się nad nią znęcać. Każe jej wyczyścić toaletę, a jeśli tego nie zrobi - wyrwie jej paznokcie.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Reyhan i Emir podbijają cały świat. Ich magiczna gra hipnotyzuje widzów i wprawia w zachwyt .Pokazali nam najpiękniejszą miłość wiarygodnie i ich spojrzenia opowiedziały o wszystkim!Brawo Gok i Ozge,jesteście stworzeni dla siebie!Niechaj życie napisze Wam najpiękniejszy scenariusz!Można Was oglądać bez końca i zamieszkaliście w naszych sercach!

    30.06.2020 19:55
  • Jaga (gość)

    Reżyser i scenarzysta seriali "przysięga" i " wieczna miłość" powinni dostać wysoką karę pieniężna za nakręcenie takich gniotów. Dziwię się tym aktorom a może amatorom, że chcieli w tym zagrać. Przecież zrobili z ich bohaterów przygłupów.

    26.06.2020 12:36
  • Atos (gość)

    Rejhan mu powie czy, aktorka która ją zastąpi, może ktoś wie?, bo te czekanie na ten moment mnie wykańcza plisss..

    25.06.2020 16:25
  • eleni (gość)

    jak nie pasuje to nie oglądaj po to jest serial ....... a nie jeden odcinek że musi się tak powoli dziać jedno milczy drugie coś ukrywa a trzeci nie wie oco chodzi.

    25.06.2020 14:09
  • Gość (gość)

    Trochę mnie złości postawa Rejhan, powinna powiedzieć o co chodzi i kogo się boi, kto pod nią dołki kopie, czemu jest taka bojaźliwa, chyba nie jest tak naprawdę takim milczkiem, kocha Emira, dajcie mi zrozumieć bo strasznie mnie denerwuje taka sytuacja, w której się znalazła, Turcja to dla mnie trudna kultura,

    25.06.2020 12:01
  • Beata (gość)

    Poficjalnie nagrania jeszcze nie miała

    25.06.2020 11:26
  • Eli (gość)

    Za to nasze polskie filmy i seriale są mądre:( Łatwo jest krytykować.

    25.06.2020 09:55
  • Gościu hej (gość)

    Przysięga to spoko film ale wieczna miłość była ładniejsza ale za to w przysiędze lecą piękne melodie. I temu komu się nie podoba Reychan to może się nie podobać a mi się podoba bardzo taka delikatna noi mam nadzieję że cemre się uspokoi najbardziej mnie denerwuje cavidan Pzdr

    25.06.2020 07:17
  • Aśka (gość)

    Ja tu nie widzę głupiej Rejhan tylko piękną kobietę ten film trzeba rozumieć niestety w dzisiejszym świecie nie ma takich kobiet jak Rejhan wszyscy co źle piszą to jej zazdroszczą oryginalnej urody

    24.06.2020 23:02
  • Stif (gość)

    Najgłupszy film jaki oglądałem jak mam 62 lata.

    24.06.2020 21:08
  • Giga (gość)

    Dla mnie najlepszym filmem był rozdarte serca, niestety nie dali do końca no i oczywiście wspaniałe stulecie, oraz tysiąc i jedna noc, reszta to same cudactwa, nie ma co oglądać w tv

    24.06.2020 20:31
  • Egon (gość)

    Ciekawe jakie Rejhan ma wykształcenie że taka naiwna, może zdalnie się uczyła, Emir też cofnięty ale prawko ma, to może zaskoczy o co caman, trzeba było pokryć renie i by wszystko mówiła bez pytania koza jedna. 😂

    24.06.2020 18:27
  • MAJA (gość)

    Glupszej kobiety jak Reihan nie ma.

    24.06.2020 17:34
  • Pati (gość)

    Brak słów na te głupoty co to za policją która nie odróżnia dobrego nagrania od fałszywego i niby za co Emir ma iść do więzienia glupszego filmu jeszcze nie oglądałam . Nigdy więcej nie wciągnie się w tureckie glupoty