"Przysięga" odcinek 202. Emir ratuje Reyhan przed włamywaczem. Cemre atakuje Cavidan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cemre jest pełna żalu i nienawiści. Chce zemścić się na Cavidan. W 202. odcinku "Przysięgi" między kobietami dojdzie do konfrontacji. Co u Reyhan i Emira? Sprawdź, co się wydarzy w 202. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 202. w poniedziałek, 29.06.2020 o godz. 15:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olgune) jest przetrzymywana przez Talaza. Cavidan (Gül Arcan) obawia się, że dziewczyna powie Emirowi (Gökberk Demirci) prawdę o spreparowanym nagraniu. Cemre udało się wykraść telefon i zadzwoniła do Emira.

Cemre udaje się wykraść telefon i zadzwonić do Emira! Syn Cavidan ją uratuje?Zobacz więcej

W 202. odcinku serialu "Przysięga" Emir jest zaskoczony telefonem Cemre, która chce mu coś wyznać. Talaz pojawia się jednak w pomieszczeniu, w którym jest Cemre i mirzy do niej z broni. Wtedy Cemre mówi Emirowi, że jest za granicą, dziękuje mu za jego przyjaźń i rozłącza się. Emir wciąż próbuje wyciągnąć od Reyhan (Özge Yagiz) prawdę, ona jednak milczy.

W domu, w którym przebywają Reyhan i Emir dochodzi do napadu. Włamywacz atakuje Reyhan, ale kiedy w pokoju pojawia się Emir, napastnik ucieka. Reyhan znów przeżywa traumę. Cavidan odwiedza Talaza i przetrzymywaną Cemre. Dziewczyna ją atakuje. Nigar żąda od Cavidan więcej pieniędzy. Cavidan czuje się w potrzasku. Emir i Reyhan bardzo zbliżają się do siebie.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×