"Przysięga" odcinek 205. Emir organizuje dla Reyhan kolację. Cavidan postanawia pozbyć sie synowej! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cavidan nie może znieść obecności Reyhan w rezydencji. W 205. odcinku "Przysięgi" postanowi poprosić Talaza o pomoc w realizacji swojego planu pozbycia się byłej synowej. Sprawdź, co się wydarzy w 205. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 205. w czwartek, 2.07.2020 o godz. 15:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) chciała udusić Reyhan (Özge Yagiz) poduszką, ale w ostatniej chwili opamiętała się. Nie rezygnuje jednak z planów pozbycia się synowej. Tymczasem, Talaz znęca się nad Cemre (Ceyda Olgune).

Reyhan dowiaduje się, że Emir miał wypadek na motocyklu! Kemal straci Masal?Zobacz więcej

W 205. odcinku serialu "Przysięga" Cemre próbuje się buntować przeciwko Talazowi. Wściekły mężczyzna mówi jej, że Cavidan nie przejmuje się jej losem, dlatego on może z nią zrobić wszystko, co będzie mu się podobało. Uświadamia Cemre, że została sama i ma tylko jego. Emir (Gökberk Demirci) dowiaduje się, że Reyan nie jada już w domu. Jest tym zaskoczony i złości się. Oświadcza domownikom, że skoro mieszkają pod jednym dachem, będą też razem spożywać posiłki.

Cavidan postanawia pozbyć się Reyhan raz na zawsze. Jest wściekła, że Emir znów interesuje się byłą żoną. Dzwoni do Talaza i zapowiada, że ma dla niego zadanie. Podczas zorganizowanej przez Emira kolacji we dwoje, Reyhan otrzymuje sms - rzekomo od Cemre - w którym zostaje uświadomiona, że im bliżej Emira będzie, tym większe prawdopodobieństwo, że nagranie, na którym Emir strzela do człowieka, trafi na policję. Kemal (Can Verel) szykuje się do walki w sądzie o córkę (Cansın Mina Gür).

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×