"Przysięga" odcinek 206. Reyhan orientuje się, że nagranie zostało sfałszowane! Kemal traci prawo do opieki nad córką! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir robi wszystko, aby zapewnić Reyhan o swojej miłości i o tym, że nie pozwoli jej odejść. W 206. odcinku "Przysięgi" Reyhan zorientuje się, że nagranie Cemre jest fałszywe. Sprawdź, co się wydarzy w 206. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 206. w piątek, 3.07.2020 o godz. 15:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) cierpi, ale wie, że nie może powiedzieć Emirowi (Gökberk Demirci) prawdy. W tym przekonaniu utwierdza ją Cavidan (Gül Arcan), która przy pomocy Talaza straszy synową. Kemal (Can Verel) szykuje się do walki w sądzie o córkę (Cansın Mina Gür).

Emir organizuje dla Reyhan kolację. Cavidan postanawia pozbyć sie synowej! Zobacz więcej

W 206. odcinku serialu "Przysięga" Emir zostawia żonie różę na łóżku. Po przebudzeniu Reyhan zaczyna dokładnie oglądać nagranie od Cemre (Ceyda Olgune). Odnosi wrażenie, że to nie Emir strzela, bo jego cień nie pasuje do sylwetki. Podejrzewa, że nagranie jest sfałszowane, ale nie ma pewności. Na procesie w sprawie opieki nad Masal zapada wyrok. Kemal traci prawo do opieki nad córką i musi przekazać ją jej dziadkowi.

Emir prosi Zeynep (Balım Gaye Parlak) o pomoc. Chce, żeby Reyhan znów siadała ze wszystkimi do posiłków. Cavidan rozkazuje Nigar, aby śledziła każdy krok Reyhan i donosiła jej o tym, co robi. Reyhan próbuje się dodzwonić do Cemre, ale bezskutecznie.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×