"Przysięga" odcinek 207. Emir i Reyhan spotykają się na miejscu strzelaniny. Masal musi opuścić Kemala [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sąd zdecydował, że Masal musi przejść pod opiekę swojego dziadka. W 207. odcinku "Przysięgi" Kemal nie będzie potrafił powiedzieć córce, co za chwilę się stanie. Sprawdź, co się wydarzy w 207. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 207. w poniedziałek, 6.07.2020 o godz. 15:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Can Verel) usłyszał dramatyczny wyrok sądu. Musi oddać Masal (Cansın Mina Gür) pod opiekę jej dziadka. Reyhan (Özge Yagiz) jeszcze raz uważnie obejrzała nagranie od Cemre (Ceyda Olgune) i zauważyła, że cień Emira (Gökberk Demirci) nie należy do niego!

Reyhan orientuje się, że nagranie zostało sfałszowane! Kemal traci prawo do opieki nad córką!Zobacz więcej

W 207. odcinku serialu "Przysięga" Emir dostaje rzeczy z biura pani Suheyli, ale nie znajduje tego, czego szukał. Taci pociesza Sunę (Sıla Türkoğlu), która czuje się samotna w ośrodku rehabilitacji. Emir postanawia przejrzeć telefon Reyhan. Po Masal przyjeżdża prawnik z opiekunką. Kemal nie wie, jak powiedzieć córce, że musi się wyprowadzić. Wyręcza go Narin (Yagmur Shahbazova), która wyjaśnia Masal, że jedzie w odwiedziny do dziadka. Dziewczynka nie zdaje sobie sprawy z tego, że odwiedziny mogą się przedłużyć.

Reyhan udaje się do magazynu, w którym Emir rzekomo strzelał do człowieka. Nieoczekiwanie zjawia się tam także Emir! Mężczyzna prosi żonę, aby wyjaśniła mu, co robi w tym miejscu. Domyśla się, że jej żądanie rozwodu ma z tym związek. Wie już także, że Reyhan wielokrotnie próbowała dodzwonić się do Cemre. Reyhan próbuje uciec. Emir zatrzymuje ją, ale ona z bezsilności wybucha płaczem.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×