"Przysięga" odcinek 209. Kemal łamie zakaz sądowy i trafia do aresztu! Reyhan i Emir uratują Cemre? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal cierpi z powodu rozłąki z córką. W 209. odcinku "Przysięgi" nie wytrzyma i postanowi zobaczyć Masal. To sprawi, że będzie musiał trafić za kratki. Sprawdź, co się wydarzy w 209. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 209. w środę, 8.07.2020 o godz. 15:55 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) zaczyna dostrzegać, że sprawa z człowiekiem, którego rzekomo zabił Emir (Gökberk Demirci) nie jest oczywista. Zniknięcie Cemre (Ceyda Olgune) tylko utwierdza ją w tych podejrzeniach.

Cavidan prosi Talaza, aby wypuścił Cemre. Dzięki niej pozbędzie się Reyhan? Zobacz więcej

W 209. odcinku serialu "Przysięga" Kemal (Can Verel) nie może do siebie dojść po utracie córki (Cansın Mina Gür). Próbuje ją zobaczyć i trafia za kratki. Wychodzi jednak na wolność i wraca do domu. Narin (Yağmur Sahbazova) nie wie, jak mu pomóc. Słyszy od niego, że bez Masal, dla niego nie ma już czegoś takiego jak dom.

Reyhan czeka na telefon od Cemre, ale bezskutecznie. W końcu znów do niej dzwoni i kiedy odbiera jeden z podwładnych Talaza, Reyhan poznaje jego głos z chwili, gdy była porwana. Zaczyna kojarzyć fakty i postanawia odnaleźć Cemre i prosi o pomoc Emira.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×