"Przysięga" odcinek 21. Emir podejmuje decyzję o rozwodzie! Reyhan podpisze dokumenty? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cemre i Cavidan powoli osiągają założone sobie cele. Chcą rozwodu Emira i Reyhan. W 21. odcinku serialu "Przysięga" wściekły Emir postanowi zakończyć swoje małżeństwo. Sprawdź, co wydarzy się w 21. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 21. w środę, 2.10.2019 o godz. 16:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) doprowadziła do tego, że na laptopie Reyhan (Özge Yağız) pojawiła się konwersacja, w której flirtuje i planuje wspólną przyszłość z Vuralem. Cavidan (Gül Arcan) ma nadzieję, że już wkrótce Emir (Gökberk Demirci) rozwiedzie się z Reyhan.

Emir jest przekonany, że Reyhan flirtuje z Vuralem! Cemre postawi na swoim?Zobacz więcej

W 21. odcinku "Przysięga" Emir, który tuż przed wyjściem na wesele przeczytał korespondencję w komputerze Reyhan, mimo późnej pory, wzywa do biura prawnika. Leyla (Munise Özlem Öztürk) zjawia się w domu Kemala (Can Verel) i zostaje tam na noc. Suna (Sıla Türkoğlu) chce wyznać Reyhan prawdę, ale przerywa jej wejście Nigar.

Cavidan po raz kolejny poniża żonę Emira. Leyla szuka sposobu, żeby nie zasnąć, a rano budzi się w nie swoim łóżku. Obok niej jest... Kemal! Emir każe żonie podpisać dokumenty rozwodowe. Grozi, że w innym wypadku powie Hikmetowi (Berkant Müftüler) o jej rozwiązłości. Reyhan nie wie o co mu chodzi. Wzburzony Emir zamyka się w swoim gabinecie. Wszystkiemu przysłuchuje się triumfująca Cavidan.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×