"Przysięga" odcinek 213. Emir chce ponownie ożenić się z Reyhan! Cemre postanawia się zabić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir wie już, dlaczego Reyhan tak bardzo chciała się z nim rozwieść. W 213. odcinku "Przysięgi" poinformuje rodzinę, że pragnie ponownie poślubić Reyhan. Sprawdź, co się wydarzy w 213. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 213. we wtorek, 14.07.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) uratował Reyhan (Özge Yagiz) i Cemre (Ceyda Olgune) z opresji, a wcześniej dowiedział się o istnieniu spreparowanego nagrania. Cemre trafiła za kratki, a Emir poprosił ukochaną o wybaczenie.

Reyhan o krok od śmierci! Cemre trafia do więzienia!Zobacz więcej

W 213. odcinku serialu "Przysięga" Cavidan (Gül Arcan) boi się, że Cemre powiedziała całą prawdę Emirowi i teraz syn pozbędzie się jej z domu. Widząc, z jaką czułością Emir odnosi się do Reyhan, jej nerwy są coraz większe. Cemre siedzi w areszcie załamana i pokonana. Yonca dzwoni do Kemala (Can Verel) i prosi o pomoc. Twierdzi, że ktoś włamał się do jej mieszkania.

Emir zbiera wszystkich domowników i mówi im o powrocie Reyhan i o tym, co im zrobiła Cemre. Podkreśla, że oboje zostali złapani w pułapkę, a wszystko po to, aby ich rozdzielić. Ogłasza też, że wkrótce ponownie się pobiorą. Cavidan nie wie, co robić. Cemre postanawia skończyć ze wszystkim. Kiedy policjanci wyprowadzają ją na zewenątrz, ona wybiega na ulicę wprost pod nadjeżdżający samochód.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×