"Przysięga" odcinek 216. Reyhan kupuje Emirowi prezent zaręczynowy. Pojawia się jej nowy adorator! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wygląda na to, że miłości Reyhan i Emira nikt nie może już zaszkodzić. W 216. odcinku "Przysięgi" trwają przygotowania do oficjalnych zaręczyn. Sprawdź, co się wydarzy w 216. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 216. w piątek, 17.07.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) na każdym kroku daje Reyhan (Özge Yagiz) do zrozumienia, że nie umie bez niej żyć. Yonca postanawia też sprawdzić, jakie tak naprawdę są relacje Narin (Yağmur Sahbazova) i Kemala (Can Verel).

Emir szaleje z miłości do Reyhan. Yonca chce podejrzeć Narin i Kemala w sypialniZobacz więcej

W 216. odcinku serialu "Przysięga" Narin jest zirytowana zachowaniem Yoncy. Oya (Gözde Gündüzlü) pomaga Reyhan przygotować się do zaręczyn. Masal (Cansın Mina Gür), po krótkim pobycie w domu, musi wracać do dziadka. Kemal zaprasza Narin do kawiarni. Reyhan kupuje w antykwariacie niespodziankę zaręczynową dla Emira - zegarek.

Yonca w końcu znajduje sposób, żeby dostać się do sypialni Kemala i Narin. Instaluje tam kamerę. Cavidan (Gül Arcan) niszczy prezent kupiony przez Reyhan - rzuca na podłogę i rozdeptuje. Później odkłada go na miejsce. Reyhan orientuje się, że zegarek jest zepsuty przed wręczeniem go ukochanemu. On jednak nie może doczekać się niespodzianki i wymusza pokazanie zegarka. Jego reakcja zadziwia Reyhan. Sultan przyprowadza syna do domu niani.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×