"Przysięga" odcinek 217. Emir świadkiem oświadczyn syna sąsiadki niani! Yonca zamyka Narin w garażu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan i Emir czekają na dzień, w którym dojdzie do uroczystych oświadczyn. W 217. odcinku "Przysięgi" oświadczyny będą miały miejsce, ale to nie Emir będzie prosił o rękę Reyhan... Sprawdź, co się wydarzy w 217. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 217. w poniedziałek, 20.07.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) przebywa w domu niani, bo Cavidan (Gül Arcan) stwierdziła, że zgodnie z tradycją, do czasu ślubu Reyhan nie może mieszkać z Emirem (Gökberk Demirci). On szaleje z miłości do Reyhan i często ją odwiedza.

Reyhan kupuje Emirowi prezent zaręczynowy. Pojawia się jej nowy adorator! Zobacz więcej

W 217. odcinku serialu "Przysięga" w domu niani dochodzi do zabawnej sytuacji. O rękę Reyhan stara się syn sąsiadki niani. Emir jest świadkiem kurtuazyjnej wizyty i w końcu staje się zazdrosny. Reyhan świetnie się przy tym bawi. Zakochani rozmawiają o Sunie (Sıla Türkoğlu), która wciąż nie wie zarówno o stanie Hikmeta (Berkant Müftüler), jak i o tym, że to Cemre (Ceyda Olguner) doprowadziła do ich rozwodu. Emir martwi się, jaka będzie reakcja siostry.

Yonca zamyka Narin (Yağmur Sahbazova) w garażu. Nie wie jednak, że jest nią także Kemal (Can Verel). Małżonkowie znowu zbliżają się do siebie, a Narin szybko rozszyfrowuje to, co Yonca ma zaplanowane. Nie wie jednak, że w sypialni jej i Kemala dziewczyna umieszcza kamerę, która nagrywa ich rozmowy. Yonca próbuje uwieść Kemala i pozbyć się Narin.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Piękna (gość)

  Taka jedna ja też to zauważyłam wiele scen nie ma które tak naprawdę powinny być no i tłumaczenie niektórych słów, zdań nie jest poprawne

  19.07.2020 07:04
 • Taka jedna (gość)

  Tylko dlaczego TVP wycina całe sceny????

  18.07.2020 21:21
 • taka mala i taka mila (gość)

  fajne sa te seriale bo ja lubie ogladac seriale wszystkie

  18.07.2020 17:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×