"Przysięga" odcinek 219. Oficjalne zaręczyny Reyhan i Emira! Cavidan zostanie z niczym? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wszyscy przygotowują się do uroczystych oświadczyn Reyhan i Emira, a Cevidan nadal knuje! W 219. odcinku "Przysięgi" plan Cevidan może jednak spełznąć na niczym. Sprawdź, co się wydarzy w 219. odcinku serialu "Przysięga"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 219. w środę, 22.07.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) i Emir (Gökberk Demirci) przygotowują się do zaręczyn. Tymczasem Cavidan (Gül Arcan) planuje przejąć majątek Hikmeta (Berkant Müftüler) dzięki umowie przedmałżeńskiej, którą mieliby podpisać narzeczeni.

Cavidan wie, jak przejąć majątek i firmę Hikmeta! Yonca zdobędzie Kemala?Zobacz więcej

W 219. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan, z okazji zaręczyn, dostaje od Oyi suknię. Emir z całą rodziną idzie do domu niani prosić o rękę ukochanej. Zgodnie z tradycją panna młoda podaje gościom kawę. Nigar korzysta z okazji i mści się na Cavidan. Podaje do jej kawy sól, a nie cukier.

Na uroczystości Cavidan mówi narzeczonym o swoim pomyśle. Skoro się kochają, umowa będzie tylko formalnością. Reyhan przyznaje jej rację i zgadza się na to. Emir z kolei jest zaskoczony propozycją matki i nie chce podpisać umowy małżeńskiej. Zamiast tego porywa ją na kawałki! Tymczasem Narin (Yagmur Sahbazova) ma pretensje do Yonci, że zaleca się do jej męża (Can Verel), a Suna (Sıla Türkoğlu) mówi Taciemu, że chce uciec z ośrodka.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×