"Przysięga" odcinek 227. Cemre dowiaduje się o ślubie Reyhan i Emira! Małżonkowie wracają do domu [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan i Emira w końcu są szczęśliwi. Pobrali się na plaży i mogą oddać się sobie nawzajem. W 227. odcinku "Przysięgi" po ich ślubie dowiaduje się Cemre. Sprawdź, co się wydarzy w 227. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 227. w poniedziałek, 3.08.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Mimo starań Cavidan (Gül Arcan), aby nie doszło do ślubu Emira (Gökberk Demirci) i Reyhan (Özge Yagiz), zakochani ponownie zostali małżeństwem. Uroczystość odbyła się na plaży, z dala od rodziny.

Reyhan i Emir biorą ślub z dala od rodziny! Kemal zakochuje się w Narin? Zobacz więcej

W 227. odcinku serialu "Przysięga" po szalonym weselu na plaży, Emir i Reyhan wracają przenocować na łodzi. Narin (Yağmur Sahbazova) nie protestuje, kiedy Kemal (Can Verel) bierze ją za rękę. Reyhan jest zachwycona niespodzianką przygotowana przez Emira. Kemal prosi Sunę (Sıla Türkoğlu), aby powiedziała Emirowi, gdzie jest. Ona jednak zapowiada jedynie, że ma dla brata i Reyhan niespodziankę, ale wciąż nie chce zdradzać, gdzie się znajduje.

Oya (Gözde Gündüzlü) zaprasza Kemala, Narin i Sehriye (Derya Kurtuluş) na uroczysty obiad do rezydencji. Cavidan jest wściekła. Emir wraca z żoną do domu. Cemre (Ceyda Olguner), która odzyskała przytomność, ale wciąż przebywa w szpitalu, usłyszała, jak pielęgniarki rozmawiają o ślubie Reyhan i Emira. Jest wściekła, że kiedy ona walczy o życie, oni doskonale bawią się w swoim towarzystwie. Wie, że musi coś zrobić, aby z powrotem nie trafić do więzienia.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×