"Przysięga" odcinek 229. Reyhan odnajduje Sunę. Namówi ją na powrót do domu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan i Emir wrócili do domu po ślubie i dowiedzieli się, że Suna zniknęła. W 229. odcinku "Przysięgi" nowożeńcy dostaną wiadomość od Suny. Sprawdź, co się wydarzy w 229. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 229. w poniedziałek, 10.08.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Rodzina przygotowała dla Reyhan (Özge Yagiz) i Emira (Gökberk Demirci) wyjątkowe powitanie po tym, jak wzięli ślub z dala od wszystkich. Na jaw wyszło jednak to, że Suna (Sıla Türkoğlu) uciekła z ośrodka.

Uroczysta kolacja z okazji ślubu Reyhan i Emira. Rodzina dowie się, gdzie jest Suna? Zobacz więcej

W 229. odcinku serialu "Przysięga" Emir jest wściekły na Kemala (Can Verel), że ten nie powiadomił go o ucieczce Suny z kliniki. Reyhan postanawia odnaleźć dziewczynę. Narin (Yağmur Sahbazova) chce porozmawiać z Kemalem o tym, że niedługo będzie musiała odejść, skoro Kemal odzyska córkę.

Reyhan jeszcze raz ogląda wiadomość od Suny i dzięki temu, na jakim tle się pojawiła, po rozmowie z Narin domyśla się, gdzie jest siostra Emira i w końcu do niej dociera. Próbuje ją namówić na powrót do domu. Suna mówi jej, że zdaje sobie sprawę z tego, że jest dla rodziny ciężarem, dlatego postanowiła zniknąć. Reyhan stara się wyprowadzić ją z błędu i zapewnić o miłości, jaką darzy ją cała rodzina. Czy uda jej się sprawić, żeby Suna wyszła z kryjówki?

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×