"Przysięga" odcinek 23. Talaz próbuje porwać Masal! Cavidan wywozi Sunę z domu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Talaz - ojciec Leyli - od jakiegoś czasu planuje porwanie małej Masal. W 23. odcinku serialu "Przysięga" jego ludzie będą próbować uprowadzić dziewczynkę. Sprawdź, co wydarzy się w 23. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 23. w piątek, 4.10.2019 o godz. 16:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) chce rozwodu. Dał już potrzebne dokumenty Reyhan (Özge Yağız). Cavidan (Gül Arcan) jest przekonana, że wkrótce pozbędzie się intruza z domu. Cemre (Ceyda Olguner) także jest dumna za swojej intrygi. O wszystkim dowiedziała się jednak także Suna (Sıla Türkoğlu).

Vural wrabia Reyhan! Rozwód jest przesądzony?Zobacz więcej

W 23. odcinku "Przysięga" Suna próbuje pomóc Reyhan. Mówi jej, że znalazła numer do Vurala i przekonała go, aby wyjaśnił wszystko Emirowi. Dzwoni do brata z telefonu Melike i prosi, aby przyjechał do posiadłości. Chce się przyznać, ale matka jej na to nie pozwala. Zabiera jej telefon i komputer, a potem wywozi do kliniki.

Talaz dzwoni do córki (Munise Özlem Öztürk) i udaje, że ma atak serca. Dziewczyna martwi się o niego i chce mu pomóc. Pod jej nieobecność porywacze wchodzą do domu Kemala (Can Verel) po małą Masal (Cansın Mina Gür), ale Leyla niespodziewanie wraca i ich nakrywa. Dochodzi do konfrontacji Reyhan, Emira i Vurala. Spotkanie nie kończy się dobrze. Hikmet (Berkant Müftüler) wraca do domu. Emir chce mu powiedzieć o swojej decyzji dotyczącej rozwodu.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×