"Przysięga" odcinek 230. Reyhan mówi Emirowi o Sunie, a Cemre ucieka ze szpitala. Chce się zemścić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan domyśliła się, gdzie jest Suna i postanowiła spróbować przekonać ją do powrotu do rodziny. W 230. odcinku "Przysięgi" nowożeńcy dostaną wiadomość od Suny. Sprawdź, co się wydarzy w 230. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 230. we wtorek, 11.08.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Dzięki nagraniu, które Suna (Sıla Türkoğlu) przysłała Reyhan (Özge Yagiz) i Emirowi (Gökberk Demirci), Reyhan domyśliła się, gdzie ukrywa się siostra jej męża. Udała się do pokoju Taciego i poprosiła, aby Suna wróciła do domu. Ona jednak wciąż nie chce tego zrobić.

Reyhan odnajduje Sunę. Namówi ją na powrót do domu?Zobacz więcej

W 230. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan, widząc zatroskanego Emira patrzącego na zdjęcie siostry mówi mu, że odnalazła Sunę, ale nie chce zdradzić gdzie, zasłaniając się obietnicą, jaką złożyła Sunie. Emir postanawia zaufać żonie i cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń. Cavidan (Gül Arcan) jest wściekła, że syn odsuwa ją od rodziny i bezgranicznie ufa żonie. Między nią a Emirem dochodzi do ostrej wymiany zdań.

Cemre (Ceyda Olguner) ucieka ze szpitala i postanawia się zemścić na rodzinie Tarhunów. Reyhan ponownie odwiedza Sunę. Dziewczyna pokazuje jej postępy w rehabilitacji - może ruszać palcami! Nie zmienia jednak zdania co do powrotu do domu. Reyhan oznajmia więc, że albo ona zostanie z nią, albo obie wrócą do rezydencji. Kemal (Can Verel) zastanawia się, czy Narin (Yağmur Sahbazova) go kocha. Postanawia to sprawdzić. A Narin jest smutna, że będzie musiała odejść.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×