"Przysięga" odcinek 232. Reyhan i Emir dowiadują się o wypadku Taciego. Uratują Sunę z rąk Cemre? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Suna postanowiła wrócić do domu, ale do gry znowu weszła Cemre, która porwała dziewczynę. W 232. odcinku "Przysięgi" Reyhan i Emir dowiedzą się, ze stało się coś złego. Sprawdź, co się wydarzy w 232. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 232. w czwartek, 13.08.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) przysięgła sobie, że zemści się na Reyhan (Özge Yagiz) i Emirze (Gökberk Demirci). Nie może znieść ich szczęścia. Postanowiła porwać Sunę (Sıla Türkoğlu).

Suna wraca do domu i... zostaje porwana! To sprawka Cemre? Zobacz więcej

W 232. odcinku serialu "Przysięga" Suna próbuje powstrzymać Cemre, która bez skrupułów najechała na Taciego. Cavidan (Gül Arcan) sugeruje, że Reyhan dała się oszukać Sunie. Emir postanawia odszukać siostrę. Zdesperowana Reyhan dzwoni do Taciego. Jego telefon odbiera pielęgniarka. Reyhan postanawia powiedzieć Emirowi o związku Taciego z Suną.

Narin (Yağmur Sahbazova) i Kemal (Can Verel) pomagają Masal (Cansın Mina Gür) odrobić pracę domową. Emir i Reyhan zjawiają się w szpitalu. Dziwią się, kiedy okazuje się, że mężczyzna był sam. Muszą czekać, aż Taci wybudzi się ze śpiączki. Cemre wyznaje Sunie, że mieszkając w rezydencji, podmieniała jej leki. Suna nie może sobie wybaczyć, że nie wierzyła Reyhan. Taci odzyskuje przytomność i mówi Reyhan i Emirowi o tym, że to Cemre odjechała z Suną. Chwilę później telefon Emira zaczyna dzwonić. To Cemre...

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Agnieszka Wojtas (gość)

    Przysięga

    04.09.2020 17:20
  • MAREK (gość)

    KIDY TEN DURNY FILM SIE SKONCZY

    13.08.2020 17:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×