"Przysięga" odcinek 236. Niespodziewany gość w domu Kemala. Reyhan chce iść na studia! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan i Emir wrócili po starciu z Cemre, a Suna martwi się o Taciego. W 236. odcinku "Przysięgi" w domu Kemala pojawi się niespodziewany gość. Sprawdź, co się wydarzy w 236. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 236. w środę, 19.08.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Can Verel) znalazł przed drzwiami domu kwiaty i niepodpisany liścik. Poczuł zazdrość myśląc o tym, że to przesyłka dla Narin (Yağmur Sahbazova). Emir (Gökberk Demirci) jest wdzięczny Reyhan (Özge Yagiz) za to, co robiła dla Suny (Sıla Türkoğlu).

Kemal jest wściekły na Taciego. Cavidan obawia się o swój los. Cemre ją pogrąży?Zobacz więcej

W 236. odcinku serialu "Przysięga" szukając mąki Narin znajduje w kuchennej szafce tajemniczy bukiet kwiatów. W domu Kemala zjawia się dawny ukochany Sehriye (Derya Kurtuluş). Kemalowi spada kamień z serca, że kwiaty nie były dla Narin. Suna wraca ze szpitala. Emir odsuwa pusty wózek inwalidzki, a Suna wychodzi z samochodu o własnych siłach. Wszyscy są pod wrażeniem postępów w jej leczeniu.

Sehriye mdleje na widok Hizira. Kiedy odzyskuje przytomność, gotuje się ze wściekłości. Narin musi ją przytrzymywać, aby kobieta nie rzuciła się na niego z pięściami. Hizir tłumaczy Kemalowi, dlaczego w młodości opuścił Sehriye. Reyhan wyznaje Emirowi, że chce iść na studia.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×