"Przysięga" odcinek 237. Emir pomaga Reyhan w zapisaniu się na studia. Cemre chce udusić Cavidan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan powiedziała Emirowi, że chciałaby iść na studia. W 237. odcinku "Przysięgi" oboje pojadą na uczelnię, aby dokonać zapisu Reyhan. Wtedy Emir udowodni, jak bardzo zależy mu na szczęściu żony. Sprawdź, co się wydarzy w 237. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 237. w czwartek, 20.08.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Do domu Kemala (Can Verel) przyszedł Hizir - dawny ukochany Sehriye (Derya Kurtuluş). Okazuje się, że obudził nieprzyjemne wspomnienia. Z kolei Reyhan (Özge Yagiz) powiedziała Emirowi (Gökberk Demirci), że chciałaby iść na studia.

Niespodziewany gość w domu Kemala. Reyhan chce iść na studia!Zobacz więcej

W 237. odcinku serialu "Przysięga" Suna (Sıla Türkoğlu) wraca do domu i wszyscy są zachwyceni, że wreszcie może chodzić. Dziewczyna twierdzi, że zawdzięcza to Reyhan, która w nią uwierzyła. Narin (Yağmur Sahbazova) jest zła na Kemala, bo uważa, że staje po stronie Hizira, który porzucił Sehriye przed 40 laty i nagle wrócił.

Emir od rana zachęca Reyhan, aby pojechać na uczelnię i zapisać ją na studia. Cavidan (Gül Arcan) wciąż obawia się, że Cemre (Ceyda Olguner) wyjawi jej występki. Postanawia więc odwiedzić ją w szpitalu. Między nimi dochodzi do ostrej wymiany zdań, po czym Cemre zaczyna bić i szarpać matkę Emira, a następnie chwyta ją za gardło i chce udusić! Kiedy okazuje się, że na zapisy jest już za późno, Emir robi coś niezwykłego.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×