"Przysięga" odcinek 239. Reyhan na uczelni spotyka nowych znajomych. Emir jest zazdrosny o jej wykładowcę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan dostała się na studia, a Emir ją wspiera. W 239. odcinku "Przysięgi" dziewczyna będzie denerwowała się pierwszym dniem na uczelni. Okaże się jednak, że pozna życzliwe jej osoby. Sprawdź, co się wydarzy w 239. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 239. w poniedziałek, 24.08.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) jest podekscytowana pierwszym dniem na uczelni. Kemal (Can Verel) próbuje wyznać Narin (Yağmur Sahbazova) miłość. Postanowił napisać jej list.

Cavidan obawia się kolejnych kroków Cemre. Postanawia ją powstrzymać! Zobacz więcej

W 239. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan, szukając na uczelni sali wykładowej, poznaje Banu, koleżankę z roku. Podczas pierwszego wykładu profesor Adem prosi, aby Reyhan się przedstawiła. Gani ją za to, że nie złożyła dokumentów w terminie i pyta, dlaczego chce zostać architektem. Jej odpowiedź łagodzi jego ton. Po wykładzie Adem opowiada Reyhan, że jest stypendystą Hikmeta Tarhuna (Berkant Müftüler) i pyta, jakie jest jej powiązanie z Hikmetem. Cavidan (Gül Arcan) postanawia za wszelką cenę uciszyć Cemre (Ceyda Olguner). Narin głośno komentuje przeczytany list miłosny. Kemal jest rozczarowany jej uwagami.

Emir (Gökberk Demirci) przyjeżdża po Reyhan na uczelnię. Jest zazdrosny widząc ją z nowymi znajomymi. Cemre składa zeznania. Wcześniej zapowiedziała Cavidan, że jej koniec jest blisko, bo zamierza opowiedzieć o wszystkim, co zrobiła.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×