"Przysięga" odcinek 241. Kemal szykuje romantyczną kolację dla Narin. Wyzna jej miłość? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal miota się w swoich uczuciach do Narin. W 241. odcinku "Przysięgi" postanowi zorganizować dla niej kolację i wreszcie wyznać jej miłość. Sprawdź, co się wydarzy w 241. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 241. w środę, 26.08.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) nie ukrywa, że jest zazdrosny o to, że wykładowca Reyhan (Özge Yagiz) wyjątkowo się nią interesuje. Cavidan (Gül Arcan) wie już, że Cemre (Ceyda Olguner) powiedziała wszystkim o jej występkach.

Emir dowiaduje się, co zeznała Cemre. Cavidan zostanie zdemaskowana? Zobacz więcej

W 241. odcinku serialu "Przysięga" Adem odwiedza Hikmeta (Berkant Müftüler) i dziękuje mu za szansę, którą dzięki niemu dostał. Emir nie wie, że Adem to stypendysta ojca i uważa, że ten interesuje się Reyhan. Kemal (Can Verel) nie może się skupić na pracy i wciąż myśli o Narin (Yağmur Sahbazova). Postanawia zorganizować randkę i wyznać jej miłość.

Cavidan zamierza wynająć człowieka, który pozbędzie się dla niej problemu z Cemre. Mężczyzna zapowiada, że dwie sesje elektrowstrząsów wystarczą, aby Cemre zapomniała o wszystkim, co się wydarzyło. Sehriye (Derya Kurtuluş) na prośbę Kemala szykuje wystawną kolację.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×