"Przysięga" odcinek 246. Reyhan szaleje z zazdrości! Erhan dowiaduje się prawdy o małżeństwie Narin i Kemala [STRESZCZENIE ODCINKA]

Narin powiedziała Erhanowi, że chce, aby dał jej spokój, bo ona kocha Kemala. W 246. odcinku "Przysięgi" Erhan dowie się, że małżeństwo Narin nie jest prawdziwe. Sprawdź, co się wydarzy w 246. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 246. w środę, 2.09.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Narin (Yağmur Sahbazova) ma nadzieję, że Erhan zostawi ją w spokoju i raz na zawsze zniknie z jej życia. Emir (Gökberk Demirci) powiedział koleżance Reyhan (Özge Yagiz) z uczelni, Banu, co tak naprawdę łączy go z jedną ze studentek.

Narin wyznaje, że kocha Kemala! Banu dowiaduje się, kim dla Reyhan jest EmirZobacz więcej

W 246. odcinku serialu "Przysięga" Emir zabiera Reyhan na cudowną wycieczkę, podczas której opowiada jej o architekturze. Później Emir spotyka się na dodatkowych zajęciach z Banu, a Reyhan szaleje z zazdrości. Kemal (Can Verel) chce się dowiedzieć, co dolega Narin i dzwoni w tej sprawie do Reyhan. A Narin się cieszy, że pozbyła się Erhana i szykuje dla Kemala pyszną kolację.

Tymczasem, Erhan przychodzi do firmy Kemala. Tam włącza film na laptopie Kemala i dowiaduje się, że Narin i Kemal nie są prawdziwym małżeństwem. Postanawia walczyć o ukochaną. Na uniwersytecie Banu opowiada o Emirze w samych superlatywach. Mówi Reyhan, że chciałaby kupić wykładowcy prezent. Reyhan jest wściekła.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×