"Przysięga" odcinek 247. Erhan przychodzi do domu Kemala. Dochodzi do wypadku! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan wciąż jest zazdrosna o Emira, a Narin jest przekonana, że pozbyła się Erhana. W 247. odcinku "Przysięgi" Erhan pojawi się jednak w domu Kemala. Sprawdź, co się wydarzy w 247. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 247. w czwartek, 3.09.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Erhan udał się do firmy Kemala (Can Verel) i odkrył, że jego małżeństwo z Narin (Yağmur Sahbazova) jest fikcją. Reyhan (Özge Yagiz) jest zazdrosna o Emira (Gökberk Demirci). Nie wie, że mąż powiedział Banu, co tak naprawdę ich łączy.

Reyhan szaleje z zazdrości! Erhan dowiaduje się prawdy o małżeństwie Narin i KemalaZobacz więcej

W 247. odcinku serialu "Przysięga" Banu chce kupić Emirowi prezent, ale prosi o radę Reyhan. Żona Emira jest w szoku. Nie wie, jak wybrnąć z sytuacji, a jednocześnie zniechęcić Banu do Emira. Narin szykuje dla Kemala wystawny posiłek. Niespodziewanie w jej domu zjawia się Erhan, który mówi, że zna prawdę na temat jej małżeństwa. Narin utrzymuje jednak, że nie chce go już więcej widzieć.

Suna (Sıla Türkoğlu) odwiedza Taciego i przeprasza za zachowanie matki. Emir zaprasza swoich studentów w nietypowe miejsce, obiecując romantyczny wykład. Kemal namawia Narin do zwierzeń. Zapewnia, że może mu zaufać. Ich rozmowę przerywa telefon do Kemala. Mężczyzna dowiaduje się, że Oya (Gözde Gündüzlü) miała wypadek.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×