"Przysięga" odcinek 254. Erhan na kolacji u Narin i Kemala. Emir dowiaduje się, kto ukradł pierścionek Cavidan [STRESZCZENIE ODCINKA]

Narin jest przekonana, że Erhan jednak nie przyjdzie do domu Kemala na kolację. W 254. odcinku "Przysięgi" bardzo się zaskoczy. Co z siostrą Reyhan? Sprawdź, co się wydarzy w 254. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 254. w poniedziałek, 14.09.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Can Verel) zaprosił Erhana do siebie na kolację. Narin (Yağmur Sahbazova) ma nadzieję, że mężczyzna nie przyjdzie. Emir (Gökberk Demirci), z pomocą prywatnego detektywa, szuka siostry Reyhan (Özge Yagiz).

Kemal zaprasza Erhana do domu! Emir odnajdzie siostrę Reyhan?Zobacz więcej

W 254. odcinku serialu "Przysięga" Emir rozmawia z młodą kobietą, którą uważa za siostrę Reyhan. Dziewczyna bierze go za wariata i nie chce słuchać jego wyjaśnień. Oznajmia, że nie ma żadnej rodziny. Erhan jednak przychodzi na kolację do domu Narin i Kemala. Narin jest zła i nie wie, jak się zachować. Za to Oya (Gözde Gündüzlü) i Sehriye (Derya Kurtuluş) są zachwycone gościem.

Sefer odzyskuje pierścionek, który sprzedała Nigar. Postanawia powiedzieć prawdę Emirowi o tym, co zrobiła jego żona. Nigar błaga go, aby tego nie robił, on jednak jest nieugięty. Przeprasza swojego pracodawcę, mówi całą prawdę i oznajmia, że zdaje sobie sprawę z tego, że ani on, ani Nigar nie mogą zostać w jego domu. Emir całą sprawę oddaje w ręce Reyhan.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×