"Przysięga" odcinek 256. Narin i Erhan zaatakowani! Emir zawozi Reyhan do Gulsum [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir powiedział Reyhan, że prawdopodobnie jej siostra żyje. W 256. odcinku "Przysięgi" zabierze żonę do Gulsum. Czy to faktycznie siostra Reyhan? Sprawdź, co się wydarzy w 256. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 256. w środę, 16.09.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

W czasie kolacji u Kemala (Can Verel) i Narin (Yağmur Sahbazova) Erhan opowiedział o swojej dawnej miłości z Azerbejdżanu. Emir (Gökberk Demirci) w końcu powiedział Reyhan (Özge Yagiz), że prawdopodobnie jej siostra żyje.

Erhan opowiada o swojej miłości. Emir mówi Reyhan, że jej siostra żyje!Zobacz więcej

W 256. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan jest wstrząśnięta, nie chce uwierzyć, że jej siostra żyje. Kemal bardzo troszczy się o Narin i za namową Erhana zabiera żonę na badania do szpitala. Emir opowiada matce czego dowiedział się o Gulsum. Złodziej wyrywa torebkę Narin i rani Erhana. Taci prosi Sunę (Sıla Türkoğlu) o wyjaśnienia.

Emir zawozi Reyhan do Gulsum. Widzą, jak dziewczyna zbiera na ulicy śmieci. Jadą za nią, po czym Reyhan postanawia zapukać do jej drzwi. Kiedy stają twarzą w twarz, a Reyhan się przedstawia, Gulsum każe jej odejść, ale żona Emira nie ustępuje. Odsłania lewe ucho dziewczyny i widząc pieprzyk - taki sam, jaki miała jej siostra - nie ma już wątpliwości i przytula się do Gulsum.

Kemal, czyli Can Verel prywatnie. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×