"Przysięga" odcinek 257. Reyhan cierpi z powodu zachowania Gulsum. Kemal odkryje tajemnicę Narin? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir zawiózł Reyhan do Gulsum. Dziewczyna jest przekonana, że odnalazła siostrę. W 257. odcinku "Przysięgi" Gulsum odtrąci Reyhan, a Narin spotka koleżankę z Azerbejdżanu. Sprawdź, co się wydarzy w 257. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 257. w czwartek, 17.09.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) zabrał Reyhan (Özge Yagiz) do Gulsum. Kiedy zobaczyła pieprzyk za lewym uchem dziewczyny, zyskała pewność, że to jej siostra.

Narin i Erhan zaatakowani! Emir zawozi Reyhan do Gulsum Zobacz więcej

W 257. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan rozmawia z Gulsum i próbuje ją przekonać, że są siostrami. Dziewczyna nie chce jej znać. Reyhan jest załamana i wszyscy ją pocieszają, oprócz Cavidan (Gül Arcan). Suna (Sıla Türkoğlu) mówi Taciemu, że rodzina nie pozwala jej na spotkania z nim, choć przyczyna jest zupełnie inna.

Narin (Yağmur Sahbazova) i Kemal (Can Verel) są przy rannym Erhanie w szpitalu. Narin spotyka koleżankę z Azerbejdżanu. Prosi, żeby nie mówiła nic Kemalowio jej przeszłości. Kemal wciąż się zastanawia, co Narin przed nim ukrywa.

Nie będzie nowej Reyhan! U boku Emira pojawi się nowa kobieta!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×