"Przysięga" odcinek 26. Reyhan nie wybaczy Emirowi? Suna próbuje pomóc bratu [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir wie już, że Reyhan nie ma nic wspólnego z Vuralem. W 26. odcinku serialu "Przysięga" wciąż będzie próbował przeprosić żonę. Co ona na to? Sprawdź, co wydarzy się w 26. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 26. w środę, 9.10.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Suna (Sıla Türkoğlu) w końcu wyznała Reyhan (Özge Yağız) i Emirowi (Gökberk Demirci) prawdę na temat wiadomości od Vurala. Emirowi jest głupio, że nie wierzył Reyhan, ale ona nie chce z nim rozmawiać.

Suna wyjawia prawdę o wiadomościach do Reyhan! Emir przeprosi żonę? Zobacz więcej

W 26. odcinku "Przysięga" szantażowana przez Vurala Cavidan (Gül Arcan) daje mężczyźnie pieniądze w zamian za milczenie. Emir tłumaczy żonie swoje zachowanie, ale nie znajduje zrozumienia. Reyhan mówi mężowi, że czuje się jak w więzieniu, w którym jest zmuszona przebywać. Suna prosi Reyhan, by zabrała ją na spacer do parku.

Sefer namawia żonę na dziecko. Suna próbuje pomóc bratu pogodzić się z żoną. Kiedy jest z Reyhan na wybrzeżu, pojawia się też Emir. Żona wciąż jednak nie ma ochoty na rozmowę z nim. Ich kłótnię widzi przechodzeń, który próbuje stanąć w obronie Reyhan. Dochodzi do szarpaniny. W ostateczności wszyscy się rozchodzą. Cemre (Ceyda Olguner) zaprasza Emira na swoje urodziny.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×