"Przysięga" odcinek 264. Gulsum działa na zlecienie Cavidan! Oya dowiaduje się o kłopotach Narin i Kemala [STRESZCZENIE ODCINKA]

Gulsum zamieszkała z Reyhan w rezydencji Tarhunów. W 264. odcinku "Przysięgi" okaże się, że dziewczyna jest oszustką i działa na zlecenie Cavidan. Sprawdź, co się wydarzy w 264. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 264. w poniedziałek, 28.09.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) od pierwszego momentu, kiedy Gulsym pojawiła się w jej domu, nie była do niej nastawiona pozytywnie. To z jej inicjatywy Reyhan (Özge Yagiz) i Emir (Gökberk Demirci) zdecydowali się na badania DNA. Okazuje się, że to wszystko było grą!

Masal dostaje wysokiej gorączki. Dzięki niej Kemal jednak wybaczy Narin?Zobacz więcej

W 264. odcinku serialu "Przysięga" Gulsum bardzo dokładnie realizuje plan przygotowany przez Cavidan. Bierze za to od matki Emira sporą sumę pieniędzy. Narin (Yağmur Sahbazova) jest przekonana, że to Kemal (Can Verel) zniszczył ich wspólne zdjęcie. Emir przeziębia się podczas wycieczki do Erzurum.

Oya (Gözde Gündüzlü), po powrocie z wakacji, dowiaduje się o kłopotach w małżeństwie Kemala. Gulsum informuje siostrę, że pani Cavidan wyrzuciła jej ubrania do śmieci. Mówi, że potraktowała ją przy tym bardzo niegrzecznie. Reyhan postanawia odbyć z teściową poważną rozmowę.

Nie będzie nowej Reyhan! U boku Emira pojawi się nowa kobieta!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×