"Przysięga" odcinek 265. Rayhan zaniedba męża z powodu Gulsum? Erhan chce wyjechać z Narin [STRESZCZENIE ODCINKA]

Gulsum jest oszustką, ale Reyhan nie zdaje sobie z tego sprawy. W 265. odcinku "Przysięgi" dziewczyna będzie wykonywać polecenia Cavidan. Sprawdź, co się wydarzy w 265. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 265. we wtorek, 29.09.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Gulsum działa na zlecenie Cavidan (Gül Arcan). Ani Reyhan (Özge Yagiz), ani Emir (Gökberk Demirci) nie podejrzewają, że są tak perfidnie oszukiwani. Oya (Gözde Gündüzlü) wróciła z wakacji i dowiedziała się, że Narin (Yağmur Sahbazova) i Kemal (Can Verel) przechodzą kryzys.

Gulsum działa na zlecienie Cavidan! Oya dowiaduje się o kłopotach Narin i Kemala Zobacz więcej

W 265. odcinku serialu "Przysięga" Erhan dowiaduje się, z jakiego powodu Kemal ożenił się z Narin. Postanawia to wykorzystać. Emir jest chory i chce mieć przy sobie Reyhan, ale dziewczyna jest rozdarta między nim a Gulsum. Kemal wciąż się złości na Narin i nie chce jej wybaczyć. Oya próbuje im pomóc, ale nie wie, dlaczego tak się zachowują.

Gulsum zaczyna realizować plan Cavidan. Skarży się Reyhan na Cavidan, a żona Emira po raz kolejny staje w obronie domniemanej siostry. Erhan mówi Narin, że wie o powodach jej zamążpójścia i namawia ją do wyjazdu na szkolenie w Berlinie.

Nie będzie nowej Reyhan! U boku Emira pojawi się nowa kobieta!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×