"Przysięga" odcinek 268. Erhan kradnie list Narin do Kemala. Reyhan słyszy, jak Emir kłóci się z Gulsum! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wygląda na to, że plan Cavidan może się powieść. W 268. odcinku "Przysięgi" Reyhan usłyszy kłótnię Emira i Gulsum. Czy to skłóci małżonków? Sprawdź, co się wydarzy w 268. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 268. w piątek, 2.10.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) chce, aby dzięki Gulsum doszło do kłótni między Reyhan (Özge Yagiz) i Emirem (Gökberk Demirci). Narin (Yağmur Sahbazova) postanowiła napisać do Kemala (Can Verel) list, w którym wyjaśni wszystko, co się wydarzyło.

Gulsum zaczyna denerwować Emira! Narin pisze list do KemalaZobacz więcej

W 268. odcinku serialu "Przysięga" Kemal wspomina szczęśliwe chwile z Narin. Cavidan różnymi metodami próbuje wzbudzić litość u syna. Erhan znajduje pretekst, by z samego rana odwiedzić dom Kemala. Idąc do łazienki zauważa kopertę, w której jest list Narin. Mężczyzna czyta go, a później chowa do kieszeni. Z ukrycia obserwuje to mała Masal (Cansın Mina Gür).

Taci śledzi Sunę (Sıla Türkoğlu). Reyhan, wracając z uczelni, dostaje od siostry niepokojącego SMS-a. Masal zabiera skradziony list z kieszeni marynarki Erhana i chowa go w szufladzie biurka Kemala. Narin oznajmia mężowi, że wkrótce wyjeżdża. Emir jest świadkiem kolejnej kłótni Gulsum i Cavidan. Kiedy daje Gulsum reprymendę, wszystkiemu przysłuchuje się zszokowana Reyhan.

Nie będzie nowej Reyhan! U boku Emira pojawi się nowa kobieta!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×