"Przysięga" odcinek 27. Cemre poniża Reyhan na imprezie urodzinowej! Emir staje w obronie żony! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir próbuje prosić Reyhan o wybaczenie, ale ona jest nieprzejednana. W 27. odcinku serialu "Przysięga" Emir będzie miał okazję odkupić swoje winy na przyjęciu urodzinowym Cemre. Sprawdź, co wydarzy się w 27. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 27. w czwartek, 10.10.2019 o godz. 16:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak Suna (Sıla Türkoğlu) powiedziała Reyhan (Özge Yağız) i Emirowi (Gökberk Demirci), że to do niej były skierowane wiadomości od Vurala, Emir próbuje przeprosić żonę za to, że po raz kolejny jej nie wierzył. Reyhan wciąż jednak nie ma ochoty z nim rozmawiać.

Reyhan nie wybaczy Emirowi? Suna próbuje pomóc bratuZobacz więcej

W 27. odcinku "Przysięga" Cavidan (Gül Arcan) namawia Reyhan, żeby poszła na urodziny Cemre (Ceyda Olguner). Kemal (Can Verel) postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o przypadłości Leyli (Munise Özlem Öztürk). Vural nie przestaje szantażować Cavidan i nęka ją telefonami.

Sehriye zdradza Leyli imię matki Masal (Cansın Mina Gür). Cemre próbuje poniżyć Reyhan w obecności gości. Przedstawia ją jako wieśniaczkę, która ma ukończone jedynie liceum. Emir staje w obronie żony, ale Reyhan także pokazuje, że stać ją na ciętą ripostę. W końcu jednak Cemre przesadza, Emir bierze żonę za rękę i razem z nią opuszcza imprezę.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Agnes (gość)

  Powtorki leca codziennie o 5:40 rano albo jeśli ktoś ma dekoder z nagrywarką zawsze może nagrać i w sobotę obejrzeć odcinki z całego tygodnia

  10.10.2019 15:38
 • Abi (gość)

  Mogli by powtórzyć emisję z całego tygodnia

  10.10.2019 12:28
 • Aaata (gość)

  Dlaczeg niema tych serjali w sobote i niedziele

  09.10.2019 19:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×