"Przysięga" odcinek 273. To Nigar ukradła wartościowy zegarek Hikmeta? Reyhan postanawia ją zwolnić! [STRESZCZENIE DOCINKA]

Cavidan usłyszała rozmowę, z której wynikało, że to Nigar ukradła jej pierścionek. W 273. odcinku "Przysięgi" Nigar zostanie oskarżona o kolejną kradzież. Sprawdź, co się wydarzy w 273. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 273. w piątek, 9.10.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Narin (Yağmur Sahbazova) zawróciła z drogi na lotnisko. Cavidan (Gül Arcan) usłyszała, że to Nigar ukradła jej pierścionek. Matka Emira (Gökberk Demirci) postanowiła się zemścić.

Narin nie wsiada do samolotu! Z domu Tarhunów ginie cenna rodzinna pamiątkaZobacz więcej

W 273. odcinku serialu "Przysięga" Nigar przyznaje, że rano sprzątała w pokoju pana domu. Ze względu na poprzedni incydent z jej udziałem, niemal od razu zostaje oskarżona o kradzież pamiątkowego zegarka Hikmeta (Berkant Müftüler). Cavidan wykorzystuje sytuację, żeby skłócić Emira i Reyhan (Özge Yagiz).

Kemal (Can Verel) budzi się i widzi obok siebie Narin. Jest bardzo zadowolony, ale nie okazuje tego. Narin robi wszystko, żeby jej wybaczył. Obiecuje mu, że odejdzie, kiedy to usłyszy. Pod naciskiem Cavidan Reyhan zwalnia Nigar, która wciąż utrzymuje, że tym razem jest niewinna. Reyhan tęskni za dzieciństwem i śniegiem, który pada w jej rodzinnym mieście.

Nie będzie nowej Reyhan! U boku Emira pojawi się nowa kobieta!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×