"Przysięga" odcinek 274. Zeynap widzi skradziony zegarek w rzeczach Gulsum! Powie o tym Reyhan? [STRESZCZENIE DOCINKA]

Nigar została oskarżona o kradzież cennego zegarka i Reyhan postanowiła ją zwolnić. W 274. odcinku "Przysięgi" Zeynep dowie się, że Nigar jest niewinna. Sprawdź, co się wydarzy w 274. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 274. w poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

W domu Tarhunów zginął cenny zegarek Hikmeta (Berkant Müftüler). Ponieważ niedawno Nigar ukradła pierścionek Cavidan (Gül Arcan), to ona została pierwszą podejrzaną. Pod naciskiem teściowej, Reyhan (Özge Yagiz) postanowiła zwolnić Nigar. Narin (Yağmur Sahbazova) wróciła do domu.

To Nigar ukradła wartościowy zegarek Hikmeta? Reyhan postanawia ją zwolnić! Zobacz więcej

W 274. odcinku serialu "Przysięga" Emir (Gökberk Demirci) stara się pocieszyć Reyhan i zabiera ją na pieczone kasztany, które uwielbiała w dzieciństwie. Jest jej przykro, że musiała zwolnić Nigar. Cavidan chce, żeby Emir się dowiedział, że to Gulsum ukradła zegarek. Uważa, że wtedy Emir pokłóci się z żoną.

Kemal (Can Verel) wciąż nie okazuje radości z powodu powrotu Narin. Erhan próbuje się dowiedzieć, dlaczego Narin nie wyjechała do Berlina. Jest wściekły, kiedy odkrywa prawdę. Zeynep (Balım Gaye Yaprak) przez przypadek widzi, jak z torebki Gulsum (Hilal Anay) wypada skradziony zegarek. Fałszywa siostra Reyhan próbuje przekonać ją, że to nie ten sam przedmiot, Zeynep postanawia jednak powiedzieć o wszystkim Reyhan. Czy Gulsum ją powstrzyma?

Nie będzie nowej Reyhan! U boku Emira pojawi się nowa kobieta!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×