"Przysięga" odcinek 277. Narin zaczyna pracę w restauracji. Przychodzi do niej Kemal! Zeynep mówi Reyhan prawdę [STRESZCZENIE DOCINKA]

Gulsum udało się przekonać Zeynep, aby nie mówiła o kradzieży zegarka Reyhan. W 277. odcinku "Przysięgi" dłużej nie da się utrzymywać tego w tajemnicy. Sprawdź, co się wydarzy w 277. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 277. w czwartek, 15.10.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Balım Gaye Yaprak) nie powiedziała Reyhan (Özge Yagiz), że to Gulsum (Hilal Anay) zabrała zegarek Hikmeta (Berkant Müftüler), ale kiedy Emir (Gökberk Demirci) powiedział o tym żonie, Reyhan uwierzyła w tłumaczenia fałszywej siostry.

Reyhan dowiaduje się, że Gulsum ukradła zegarek! Co z tym zrobi?Zobacz więcej

W 277. odcinku serialu "Przysięga" Cavidan (Gül Arcan) jest przekonana, że jej plan działa. Szybko okazuje się jednak, że Emir i Reyhan nie tylko nie pokłócili się, ale są nierozłączni. Wobec tego, Cavidan uznaje, że czas, by Emir dowiedział się, że złodziejką jest Gulsum. Nigar wciąż cierpi z powodu oskarżenia ją o kradzież. Martwi ją, że Safer jej nie wierzy.

Narin (Yağmur Sahbazova) zaczyna nową pracę jako kelnerka w restauracji. Oya (Gözde Gündüzlü) zamawia tam stolik dla Kemala (Can Verel) i jego klienta. Kemal nie wie, że Narin znów pracuje. Jest o nią bardzo zazdrosny. Wkrótce staje się świadkiem jej kłótni z Erhanem. Reyhan nie chce uwierzyć, że to jej siostra ukradła zegarek. Złości się na Emira, że on w to uwierzył. Zeynep postanawia w końcu wyznać Reyhan prawdę o Gulsum.

Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×