"Przysięga" odcinek 279. Romantyczny wieczór Reyhan i Emira. Narin rzuca się na pomoc ofierze wypadku [STRESZCZENIE DOCINKA]

Wszyscy już wiedzą, że to Gulsum ukradła zegarek Hikmeta. W 279. odcinku "Przysięgi" Reyhan będzie bardzo smutna z powodu całego zajścia. Pocieszy ją Emir. Sprawdź, co się wydarzy w 279. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 279. w poniedziałek, 19.10.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) dowiedziała się, że to Gulsum (Hilal Anay) ukradła zegarek Hikmeta (Berkant Müftüler). Do rezydencji wrócili Nigar i Safer, a Reyhan przeprosiła ich za to, że zwolniła Nigar.

Plan Cavidan nie powodzi się. Erhan nie chce rezygnować z Narin! Zobacz więcej

W 279. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan bardzo przeżywa sprawę z zegarkiem. Jest zła na siebie, że zbyt szybko oskarżyła o kradzież Nigr. Emir (Gökberk Demirci) pociesza ją, po czym spędza z Reyhan romantyczny wieczór z okazji Dnia Zakochanych.

Cavidan (Gül Arcan) zdaje sobie sprawę, że mimo jej intryg, nie jest stanie rozbić małżeństwa syna. Narin (Yağmur Sahbazova) decyduje się opowiedzieć Kemalowi (Can Verel) o swojej przeszłości. Cavidan każe Gulsum odzyskać względy siostry. Narin i Kemal są świadkami wypadku. Narin udziela ofierze pomocy.

Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marek i Nadia (gość)

    Czemu marek uli nic nie powiedział gdzie spędził noc czyżby w pracy czy u nadi w cale marek nie na pisał list do uli to czemu ula jest taka naiwna

    17.10.2020 13:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×