"Przysięga" odcinek 28. Kolejna kłótnia Reyhan i Emira! Dziewczyna policzkuje męża! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan i Emir udali się na przyjęcie urodzinowe Cemre. Tam Emir stanął w obronie żony. Mimo to, w 28. odcinku serialu "Przysięga" dojdzie do kolejnej kłótni między małżonkami. Sprawdź, co wydarzy się w 28. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 28. w piątek, 11.10.2019 o godz. 16:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) próbowała poniżyć Reyhan (Özge Yağız), która przyszła na jej przyjęcie urodzinowe razem z Emirem (Gökberk Demirci). Mężczyzna wstawił się za Reyhan i trzymając ją za rękę wyszedł z imprezy.

Cemre poniża Reyhan na imprezie urodzinowej! Emir staje w obronie żony! Zobacz więcej

W 28. odcinku "Przysięga" Sehriye jest zawstydzona, bo opowiedziała Leyli (Munise Özlem Öztürk) o matce Masal (Cansın Mina Gür). Kemal od razu idzie rozmówić się z Leylą i prosi dziewczynę, żeby nic nie robiła z tymi informacjami. Kiedy Leyla zostaje sama, rwie na strzępy karteczkę, na której zapisała imię mamy Masal. Vural kupuje od znajomego broń. Chce się zemścić na Cavidan (Gül Arcan).

Reyhan i Emir wracają pod dom. Między nimi dochodzi do kłótni, kiedy Emir próbuje zatrzymać żonę, aby z nią porozmawiać. Reyhan tego nie chce i w pewnym momencie policzuje Emira. Przez okno obserwuje to Nigar i zawiadamia matkę Emira. Leyla lunatykuje przy Kemalu.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • GGF (gość)

    Lepsze te głupoty niż Trudne sprawy , Dlaczego ja? i inne z lektorem który opisuje sytuację, jakby widz sam się nie domyślił, że np. "późnym wieczorem NN wraca do domu...." i to gadanie do kamery, bo widz też się nie domyśli i trzeba mu wszystko tłumaczyć.

    11.10.2019 21:21
  • Widz ktory czasem te glupoty oglada bo juz nic w tej telewizji nie same badziewa a my placimy jsk glupolee ha wykopie sie z siecii (gość)

    Jak sie ewleka te seriale nudne a moglo byc dobrze gdyby byo mnie odcinkow konkretniee co sie sprowad,a za filmy zeby czas mmijal a my placimy za takie glupityyy

    10.10.2019 21:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×