"Przysięga" odcinek 290. Reyhan zdobędzie sojuszniczki w celi? Emir wpada na nowy trop w sprawie kradzieży! [STRESZCZENIE DOCINKA]

Reyhan przebywa w więzieniu i nie jest jej łatwo. W 290. odcinku "Przysięgi" zacznie rozmawiać ze swoimi współwięźniarkami. Sprawdź, co się wydarzy w 290. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 290. we wtorek, 3.11.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Can Verel) i Oya (Gözde Gündüzlü) pokłócili się o jej nowego chłopaka. Narin (Yağmur Sahbazova) próbuje ich ze sobą pogodzić. Emir (Gökberk Demirci) zrobił Reyhan (Özge Yagiz) romantyczną niespodziankę, którą zobaczyła, mimo że siedzi w więzieniu.

Emir robi Reyhan romantyczną niespodziankę. Oya i Kemal poróżnieni! Zobacz więcej

W 290. odcinku serialu "Przysięga" Emir czeka na widzenie z Reyhan. Ona jednak nie przychodzi. Emir nie wie, że została zatrzymana przez Nebahat, która zagroziła, że jeśli Reyhan pójdzie na widzenie, ona skrzywdzi inną współwięźniarkę.

Kemal i Oya wciąż nie potrafią się porozumieć. Narin chce im pokazać, że oboje są tak samo uparci i nie powinni się tak zachowywać. Reyhan opowiada o sobie koleżankom z celi. Jedna z nich pochodzi z tej samej miejscowości, co ona. Wymyśla też sposób na to, jak unieszkodliwić szefową. Emir wpada na trop ukrywającego się pracownika sklepu jubilerskiego.

Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×