"Przysięga" odcinek 30. Vural chce pieniędzy za Reyhan! Emir będzie próbował uratować żonę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan została porwana przez Vurala! W 30. odcinku serialu "Przysięga" mężczyzna powie, czego chce w zamian za życie i wolność Reyhan. Sprawdź, co wydarzy się w 30. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 30. we wtorek, 15.10.2019 o godz. 16:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yağız) została porwana, kiedy chciała pomóc zaatakowanym przez Vurala Cavidan (Gül Arcan) i Cemre (Ceyda Olguner). Obie kobiety widziały, jak Vural wciąga Reyhan do samochodu, ale matka Emira (Gökberk Demirci) postanowiła o niczym nie mówić policji.

Reyhan zostaje porwana na oczach Cavidan! Co z nią będzie? Zobacz więcej

W 30. odcinku "Przysięga" Emir jest zdziwiony, że Reyhan nie ma w pokoju. Zaczyna niepokoić się jej nieobecnością. Do Cavidan dzwoni Vural i oświadcza, że żąda miliona lir za wypuszczenie Reyhan. Chce dostać pieniądze w ciągu trzech godzin. Kobieta jest zrozpaczona, bo liczyła, że załatwi to w tajemnicy przed rodziną.

W końcu Emir poznaje prawdę. Odbiera telefon, kiedy Vural dzwoni po raz kolejny i dopytuje, gdzie ma przynieść pieniądze. Za wszelką cenę chce pomóc Reyhan, przekonuje też Vurala, aby przekazał telefon dziewczynie. Po usłyszeniu jej głosu, prosi ojca o pieniądze, ale nie wyjawia mu celu ich przeznaczenia. Jedzie we wskazane przez Vurala miejsce, ale okazuje się, że porywacz zmienił plany i nie chce oddać Reyhan. Emir walczy o żonę jak lew. Zostaje postrzelony.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×