"Przysięga" odcinek 303. Narin wyznaje prawdę o Erhanie. Reyhan pomaga Gulsum w opiece nad dzieckiem [STRESZCZENIE DOCINKA]

Narin wie, że musi coś zrobić, aby uwolnić rodzinę od Erhana. W 303. odcinku "Przysięgi" decyduje się wyznać prawdę o swojej przeszłości. Sprawdź, co się wydarzy w 303. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 303. w poniedziałek, 23.11.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak Masal (Cansın Mina Gür) opowiedziała Narin (Yağmur Sahbazova) o dziwnym zachowaniu Erhana, żona Kemala (Can Verel) nie ma już wątpliwości, że musi interweniować. Gulsum (Hilal Anay) postanowiła pomóc koleżance i przyszła do rezydencji z niemowlęciem.

Cemre powraca z chęcią zemsty! Gulsum przynosi do domu niemowlęZobacz więcej

W 303. odcinku serialu "Przysięga" Erhan przynosi prezenty dla Oyi (Gözde Gündüzlü). Po raz kolejny próbuje zdobyć przychylność Kemala. Narin postanawia wyznać całą prawdę. Mów o tym, że kiedyś była narzeczoną Erhana, a on wykorzystuje Oyę żeby być bliżej niej. Erhan przyznaje się do takiego działania. Wstrząśnięta Oya zamyka się w pokoju.

OGLĄDAJ serial "Przysięga" ONLINE w TVP VOD

Gulsum nie radzi sobie z dzieckiem koleżanki. Reyhan (Özge Yagiz) przychodzi jej z pomocą. Cemre (Ceyda Olguner) zjawia się w kryjówce Talaza i domaga się pomocy. Cavidan (Gül Arcan) próbuje przekonać syna, żeby pozbył się obcego dziecka z domu.

Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×