"Przysięga" odcinek 304. Narin odchodzi z domu Kemala. Erhan będzie się mścił! [STRESZCZENIE DOCINKA]

Narin została doprowadzona do ściany. Musiała powiedzieć, kim tak naprawdę jest Erhan. W 303. odcinku "Przysięgi" załamana zdecyduje się na opuszczenie domu Kemala. Sprawdź, co się wydarzy w 303. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 304. we wtorek, 24.11.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Narin (Yağmur Sahbazova) powiedziała Kemalowi (Can Verel) i Oyi (Gözde Gündüzlü), że była kiedyś narzeczoną Erhana, a on wykorzystuje Oyę, aby być bliżej niej. Siostra Kemala załamała się. Tymczasem, Reyhan (Özge Yagiz) pomaga Gulsum (Hilal Anay) w opiece nad dzieckiem jej koleżanki.

Narin wyznaje prawdę o Erhanie. Reyhan pomaga Gulsum w opiece nad dzieckiem Zobacz więcej

W 304. odcinku serialu "Przysięga" Sehriye (Derya Kurtuluş) dowiaduje się od Oyi prawdy o Erhanie. Załamana Narin odchodzi z domu Kemala. Cavidan (Gül Arcan) podsłuchuje rozmowę Gulsum z Celalem - ojcem dziecka, które Gulsum przyniosła do rezydencji. Kemal z dania na dzień postanawia wyprowadzić się z domu. Sehriye próbuje go powstrzymać.

OGLĄDAJ serial "Przysięga" ONLINE w TVP VOD

Emir (Gökberk Demirci) znajduje dla dziecka swoje stare łóżeczko. Reyhan widzi, że bardzo zaangażował się w opiekę nad niemowlęciem. Erhan dostaje wiadomość od Narin i postanawia się zemścić. Cavidan nawiązuje kontakt z Celalem.

Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×